روش تولید محصولات فوم EVA

در این مقاله قصد داریم شما را با چگونگی تولید محصولات فوم EVA آشنا کنیم، فرین فوم با تکیه بر سابقه درخشان خود این عرصه افتخار خود میداند بتواند در جهت آشنایی شما در این خصوص قدمی هر چند کوچک بردارد، در ادامه با ما همراه باشید.

خرید انواع محصولات فوم EVA

محصولات تولید شده توسط کارخانه فوم EVA

فوم را می‌توان در همه جا یافت، مانند: صندلی، بسته‌بندی، پوشک نوزاد، تشک، مبلمان، اثاثیه و لوازم داخلی. در اینجا ما می‌خواهیم انواع شیوه ها و تکنیک‌های مختلف تولید این محصول شگفت‌انگیز را که بسیار متنوع است برای شما بیان کنیم.

ترکیبات فوم گروه بزرگی شامل فوم سلولی بسته مانند پلی اتیلن و فوم EVA و فوم سلولی باز مانند فوم پلی اورتان را تشکیل می‌دهند. شما می‌توانید این محصول را در جعبه‌های بسته‌بندی فومی، تشک یا بالش، اثاثیه یا مبلمان و بسیاری از محصولات دیگر پیدا کنید.

روش برش فوم EVA

در تمامی مراحل تولید به کار گرفته می‌شود. با استفاده از دستگاه‌های مخصوص شما می‌توانید فوم‌های فوم‌های سفارشی و مورد نظر خود را در ابعاد، ضخامت‌ها، رنگ ها و تراکم‌های مختلف تولید کنید.

برش سفارشی فوم یا (Foam Die Cutting)

این فرآیند بسیار مهم است به این دلیل که شما قصد تولید فومی با کیفیت و با رعایت خواسته‌های مشتری را دارید و نیاز به دقت فراوان در تمامی مراحل تولید ما از ابزارهای مختلف مانند قالب‌های فولادی، دستگاه پرس و دستگاه‌های پانچ بر اساس نیازها و سفارش مشتریان استفاده می‌کنیم.

برش سفارشی چیست؟

فهم کل این فرآیند که مربوط به برش است بسیار آسان است. در گام نخست باید طراحی اولیه (CAD) به‌طور کامل انجام شود. سپس ابزارها را بر اساس این طرح آماده و تنظیم می‌کنیم.

با قرار دادن قالب‌ها در دستگاه برش، مواد فوم را می‌توان به‌راحتی و با دقت طبق اشکال و اندازه‌های سفارشی برش داد.

چرا باید از این سیستم استفاده کنید؟

این سیستم بسیار قابل اعتماد و کارآمد است و به شما اجازه می‌دهد تا برش کامل و راحتی را همراه با نیازهای خود در هر زمان که به آن نیاز دارید، انجام دهید.

نه تنها این، بلکه شما همواره در کنترل امور را در دست دارید و می‌توانید آزادانه هر محصولی را که نیاز دارید را تولید کنید. کیفیت همیشه مهم‌ترین موضوع است و همچنین می‌توانید بدون نگرانی و با بالاترین دقت از این دستگاه استفاده کنید.

با این روش می‌تواند طیف وسیعی از محصولات فومی مانند، واشر لاستیکی فوم و دیگر محصولات سفارشی را تولید کنید.

جمع بندی

در این مقاله سعی شد تا شما خواننده گرامی را با فوم EVA ، ویژگی ها و کاربردهای آن آشنا کنیم در بخش های بعدی اطلاعات بیشتری درباره سایر این ویژگی ها ارائه خواهیم کرد.

 جهت خرید محصولات فوم EVA  با ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *